fotografia
   portretowa
              oferta

Prezent dla Niego

Pod tą nazwą kryje się niezwykła studyjna sesja portretowa, podczas której, pod okiem profesjonalnej wizażystki, wydobywane są wszystkie atuty kobiecej urody. Cechami charakterystycznymi tej sesji są: subtelna nagość i delikatny erotyzm. Powstałe podczas sesji fotografie mogą być doskonałym prezentem i niespodzianką dla narzeczonego lub męża.

Podczas kilkugodzinnej sesji powstaje około 100-200 zdjęć, z których najładniejsze zostają profesjonalnie opracowane komputerowo i poddane cyfrowemu retuszowi. Wybranych 20 fotografii zostaje przekazanych na płycie CD. Istnieje również możliwość zamówienia albumu lub oryginalnego kalendarza ze zdjęciami z sesji.


Portfolio dla modelek, modeli, artystów

Sesja fotograficzna skierowana zarówno do osób zawodowo zajmujących się modelingiem, jak i do tych, które dopiero stawiają pierwsze kroki w tej branży. Ponadto, do artystów (aktorów, tancerzy, muzyków) i wszystkich osób, które chciałyby stworzyć osobiste portfolio.

Sesja może się odbyć w studiu lub plenerze. Wizażystka wykorzystuje podczas stylizacji stroje, garderobę i akcesoria odzieżowe klienta. Sesja trwa 3-4 godzin, podczas których powstaje około 200 zdjęć. Z tej ilości wybieranych jest 20 najciekawszych, które następnie są poddawane obróbce w programach graficznych. Zdjęcia do portfolio przekazuję w wersji cyfrowej, na płycie CD.