poprzednia strona

Wszystkie zdjęcia na płycie są po obróbce komputerowej (w zakresie kolorystyki, jasności, kontrastu itp.), a najładniejsze zdjęcia (wybrane do albumu lub fotoksięgi) są dodatkowo poddawane retuszowi cyfrowemu i szczególnej obróbce (m.in. zastosowanie specjalistycznych filtrów fotograficznych itp.).

Sesja plenerowa może się odbyć w dniu ślubu lub w innym umówionym terminie, bez dodatkowej opłaty.


Oferta dodatkowa:


  • Sesja narzeczeńska. Jeśli macie ochotę uwiecznić na zdjęciach szalony i romantyczny czas Waszego narzeczeństwa, to oferuję zorganizowanie sesji plenerowej, którą możemy wykonać na przykład miesiąc lub kilka miesięcy przed ślubem. Gwarantuję dobrą zabawę i wspaniałe zdjęcia, które mogą być doskonałym dodatkiem do Waszego albumu ślubnego.

  • Sesja plenerowa wyjazdowa. Istnieje możliwość zorganizowania całodniowej lub kilkudniowej ślubnej sesji plenerowej np. nad morzem, w górach i w każdym innym dowolnym miejscu w kraju i za granicą.

  • “Prezent dla Niego”, czyli Jej sesja portretowa w studiu fotograficznym z udziałem wizażystki/stylistki więcej >>

W celu uzyskania dodatkowych informacji, szczegółowej wyceny wybranej opcji i sprawdzenia dostępności terminu proszę o wypełnienie formularza kontaktowego.

Zapraszam również do umówienia się na niezobowiązujące spotkanie, na którym będzie możliwość obejrzenia zdjęć i albumów ślubnych oraz porozmawiania o wszystkich szczegółach usługi.

Rezerwacja terminu następuje po podpisaniu umowy i wpłaceniu zaliczki w wysokości 20% ceny.